Політика конфіденційності

Цим веб-сайтом та додатком GetCharge володіє ТОВ «ГЛОБАЛ ЕКО ТРЕЙД» (код ЄДРПОУ 44229750), ми зобов’язуємося захищати та зберігати конфіденційність наших відвідувачів під час відвідування нашого сайту, додатку або електронного спілкування з нами. Ця політика визначає, як ми обробляємо будь-які персональні дані, які ми збираємо від Вас або які Ви надаєте нам через наш веб-сайт та додаток. Ми підтверджуємо, що зберігатимемо вашу інформацію в безпеці та повністю дотримуватимемося всіх норм чинного законодавства України щодо захисту даних. Уважно прочитайте наведене нижче, щоб зрозуміти, що відбувається з особистими даними, які Ви вирішуєте надати нам або які ми збираємо від Вас, коли Ви відвідуєте цей сайт чи додаток. Відвідавши наш веб-сайт та додаток Ви приймаєте та погоджуєтесь з практикою, описаною в цій політиці. Види інформації, яку ми можемо збирати від вас Ми можемо збирати, зберігати та використовувати такі види особистої інформації про осіб, які відвідують і використовують наш веб-сайт та додаток: ім’я, прізвище, модель пристрою, номер телефону, VIN номер авто, державний номер авто. При використанні мобільного додатку, ми зберігаємо відомості про Ваші дії (наприклад, коли Ви заряджали авто) і особисті уподобання. Слідкуйте за тим, щоб надані Вами дані були точні й актуальні, та своєчасно оновлюйте їх у разі змін. Інформація, яку наш веб-сайт автоматично збирає про вас.

Що стосується кожного Вашого відвідування нашого веб-сайту та додатку, ми можемо автоматично збирати інформацію, зокрема:

• технічна інформація, включаючи скорочену та анонімізовану версію Вашої адреси Інтернет-протоколу (IP), типу та версії браузера, операційної системи та платформи та інше;

• інформація про Ваш візит, включно з тим, які сторінки Ви відвідуєте, як довго Ви перебуваєте на сайті, як Ви потрапили на сайт (включаючи дату та час); час відгуку сторінки, тривалість відвідування, що Ви натискаєте, завантажені документи, помилки завантаження та інше.

Cookies

Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб відрізняти Вас від інших користувачів нашого веб-сайту. Це допомагає нам надавати Вам гарний досвід під час перегляду нашого веб-сайту, а також дозволяє нам покращувати наш сайт та додаток.

Як ми можемо використовувати інформацію, яку збираємо Ми використовуємо інформацію в такі способи:

Інформація, яку Ви нам надаєте. Ми будемо використовувати цю інформацію:

• щоб надати Вам інформацію та/або послуги, які Ви запитуєте у нас.

Інформація, яку ми автоматично збираємо про Вас. Ми будемо використовувати цю інформацію:

• для адміністрування нашого сайту та додатку, включаючи усунення несправностей і статистичні цілі;

• покращити наш сайт та додаток, щоб забезпечити представлення вмісту найбільш ефективним способом для Вас і вашого пристрою через який Ви використовуєте наш сайт або додаток;

• безпеку та налагодження як частину наших зусиль, щоб зберегти наш сайт та додаток у безпеці.

Ця інформація збирається анонімно та не пов’язана з інформацією, яка ідентифікує Вас як особу.

Розкриття вашої інформації / Безпека

Компанії-партнери ТОВ «ГЛОБАЛ ЕКО ТРЕЙД», що є власниками зарядних станцій, можуть отримувати доступ до Ваших даних з метою їх обробки для своїх потреб. В такому випадку дані будуть знеособлені. За виняткових обставин ми можемо розкрити Ваші персональні дані на вимогу законодавства, а також з метою захисту себе або третіх осіб від шкоди та протиправних дій.

Ми не розповсюджуємо, не продаємо та не надаємо особисту інформацію про Вас іншим особам або неафілійованим компаніям.

Ми докладемо всіх розумних зусиль, щоб переконатися, що Ваші персональні дані не розкриваються регіональним/національним установам і органам влади, якщо цього не вимагає закон чи інші нормативні акти.

На жаль, передача інформації через Інтернет не є повністю безпечною. Але отримавши Вашу інформацію, ми будемо використовувати суворі процедури та функції безпеки, щоб спробувати запобігти несанкціонованому доступу.

Ми не гарантуємо повного виключення зловживань Вашими персональними даними з боку порушників. Зберігайте паролі для Ваших облікових записів в безпечному місці та не розголошуйте їх третім особам. Якщо Вам стане відомо про несанкціоноване використання вашого пароля або інше порушення безпеки, негайно зв’яжіться з нами.

Сторонні посилання

Час від часу наш сайт та додаток може містити посилання на веб-сайти третіх сторін. Якщо Ви переходите за посиланням на будь-який із цих веб-сайтів, зауважте, що ці веб-сайти мають власну політику конфіденційності, і що ми не несемо жодної відповідальності за ці політики. Будь ласка, ознайомтеся з цією політикою, перш ніж надсилати будь-які особисті дані на ці веб-сайти.

Зміни в нашій політиці конфіденційності

Будь-які зміни, які ми можемо внести в нашу політику конфіденційності в майбутньому, будуть опубліковані на цій сторінці, на офіційному сайті ТОВ «ГЛОБАЛ ЕКО ТРЕЙД», у додатку та, у разі необхідності, повідомлені Вам електронною поштою. Будь ласка, перевіряйте частіше, щоб побачити будь-які оновлення або зміни в нашій політиці конфіденційності.

Будь-які зміни Політики конфіденційності вступають в силу з моменту публікації нової версії Політики. Використання Вами нашого мобільного додатку після внесення змін означає, що Ви приймаєте переглянуту Політику конфіденційності.

Контактна інформація

Із загальних питань звертайтеся в службу підтримки користувачів, використовуючи форму зворотного зв’язку на офіційному сайті ТОВ «ГЛОБАЛ ЕКО ТРЕЙД».

Контакти

service@get-charging.com.ua